Pokemon GO ile Para Kazanın !

Pokemon GO ile Para Kazanın !
Pokemon GO ile para kazanabilirsiniz.

Pokemon Go çılgınlığı Avrupa'ya ağır ağır ilerlerken, Amerika'daki oyuncular topladıkları nadir pokemonlar ile beraber hesaplarını eBay üzerinden piyasaya çıkartma kararı aldılar. Hesaplar binlerce dolardan satılırken, kulübü seçilmemiş hesaplar fazladan rağbet görüyor.


Pokemon Go çılgınlığı bütün yeryüzünde süratle devam ederken, çoğalış üyeler hesaplarını webten satmaya başladılar. Pokemon Go oyuncuları topladıkları nadir pokemonlar ile binlerce dolara hesapları piyasaya çıkarttılar. İşte bütün dünyadaki Pokemon Go çılgınlığının paraya dönüşmüş durumu haberimizde.

Pokemon Go Hesapları Piyasaya Çıktı

Dünyanın en kocaman e-ticaret sitelerinden birisi meydana gelen eBay'da Pokemon Go satışları ortalığı kasıp kavurmaya başladı. Oyuna önce günden bu yana başlayan ve nadir pokemonları toplayarak o hesapları binlerce dolara piyasaya çıkartan üyeler yakında köşeyi dönecek benzeri yaşanıyor. Oyun artık Ülkemiz'de resmi olarak yayınlanmadığı amaçlı, Ülkemiz'de bu gibi bir satış durumu artık başlamış değil.

eBay üzerinden piyasaya çıkartılan Pokemon Go hesaplarının maliyetlerine baktığımızda minik dilimizi geriye çekerek şaşkınlıkla bakabiliyoruz. Bilirsiniz, Pokemon Go'da nadir pokemonları yakalamak çok kolay değildir. O yüzden uğraşmak talep etmeyen oyuncular eBay üzerinden hesapları çatır çutur satın almaya başladı. Şimdi oyunda en yüksek 26 level yer alıyor. Onun dışarısında 15 level ve üstü hesaplar çok yüklü alaka gördüğü benzeri, hesapta bir de nadir pokemonlar varsa, o hesabın satılması an meselesi.

Takım Seçmemiş Hesaplar Daha Pahalı

Ayrıca Pokemon Go hesaplarını satarken artık takım seçmemiş bireyler de yer alıyor. Bu durum da hesabın maliyetini belli bir süre daha yukarıya çekiyor. Fiyatlar asgari 15 dolardan başladığı benzeri, binlerce dolara Pokemon Go hesabı bulabilmek olası. Bu takımlar içinde Team Instinc, Team Valor ve Team Mystic yer alıyor. Şayet bu hesapları incelemek isterseniz buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. Bakalım oyun Ülkemiz'de duyurulduktan daha sonra ne çeşit hesaplar piyasaya çıkacak biz de heyecanla bekliyoruz.

Yorumlar