Android.process.acore Hatası

Bugün size çoğu bireyin baş belası meydana iştirak eden ve çoğalış genel sıkıntı haline iştirak eden Android.process.acore hatasının giderilmesini anlatacağım. Öncelikle şunu ifade etmek talep ediyorum ki bu problemin sebebi telefonlarınıza yönelik değişebilir ben size tüm bildiğim metotları anlatmaya çalışacağım ve size deneyeceksiniz hangisi oldukça başarılı ise onla beraber sorununuza çare bulursunuz.

1)Hatayı aldıktan ardından telefonunuzu Türkçe dilinde değilde İngilizce dilinde kullanmayı deneyin bakalım sıkıntı aynı ritimde devam edecek mi ? Çoğunlukla düzeldiğini gördüm. 
2)Uygulamalarınızın ön belleklerini silin ve telefonunuzu kapatıp açın.
3)Uygulama güncellemesi yaptıktan ardından bir takım telefonlarda bu hatayı aldığını duydum telefonunuzun güncellemelerini yok etmek amaçlı telefonunuzu sıfırlayın, içerisinde bulunan herşeyi sil diyerek elbet ardından kullanmaya başlayın ve güncelleme yapmayın.
4 ) Ayrıyeten öncelikle başka romlar attıysanız ve yabancı rom yüklediniz ise yazılımsal çakışmalardan ötürü bu sıkıntı orataya çıkabilir. Yazılımınızı tekrardan yükeyin başka bir deyişle tekrardan orjinal romunu atın.


5)SD Kartınızı taktığınızda bu sıkıntı meydana çıkıyorsa şayet SD kartınızı bilgisayarınızda biçimlendirin.
6)Format attığınıza yedeklediğiniz uygulamalar varsa bunları tekrardan yüklemeyin. 
7)Telefonunuzun orjinal yazılımını atın ; sony amaçlı : update service,samsung amaçlı : kies ve benzeri ..

Yorumlar