2015'in En Popüler Uygulamaları

Yeni yılla birlikte yepyeni uygulamalar da Google Play Store'daki yerlerini almaya başladılar. İşte radarlarını açık tutmak isteyenler amaçlı 2015 Ocakta ayının öncesinde çıkan uygulamaları

Dragon Mania Legends

Gameloft'un yepyeni oyunu Dragon Mania Legends epeyce neşeli vakit geçirebileceğiniz fantastik bir dünyayı sizlere getiriyor. Çocuk ejderhanızı büyütürken farklı görevler gerçekleştirdiğiniz oyunda bununla birlikte Dragolandia ismindeki adayı da yönetiyorsunuz. Bilhassa taktik yeteneğinizi sınayan oyun Google Play Store'da bedava olarak yer ediniyor .

Crossy Road

Crossy Road da Google Play Store'da Ocakta ayıyla birlikte yerini meydan oyunlardan. Bilhassa retro grafiklerle bezenmiş oyunları sevenler Crossy Road'dan epeyce huzur alabilirler.

NOVA 3 Freedom Edition

Çok sanırım NOVA 3'ü duymuşsunuzdur. Gameloft aracılığıyla geliştirilen oyunda Kal Wardin olarak birey neslinin devam amaçlı savaşıyorsunuz. Epeyce alıcı grafiklere sahip durumda olan oyun pek oynandığında huzurlu rahat birden çok saatinizi yemenize gerek olabilmektedir .


FlashChat

FlashChat bilhassa üniversite ve lise talebeleri amaçlı bulunmaz nimet. Uygulama bedava olarak aynı Wi-Fi üzerinden bağlandığınız arkadaşınızla konuşmanızı sağlıyor. Çekim sahası 1 km ve Wi-Fi meydana geldiği müddetçe ani kontakt sağlanabiliyor. İsterseniz bizzat isminizle giriş yapar ya da anonim olarak anında konuşmaya başlayabilirsiniz, sizlere kalmış.

Unclouded 2.0

Dropbox, Google Drive, One, Box vs…. Birçoğunda hesabınız var tek bir elden yönetmek mi istiyorsunuz? İşte bu uygulama ihtiyacınız durumda olan birşey . Bütün bulut hafızaları tek bir elde toplamanıza ve klasörlerinize erişmenize destekçi durumda olan uygulama bununla birlikte bedava .

Bu uygulamalardan denediğiniz oldu mu? Sizin de önerebileceğiniz aynı uygulamalar var mı?

Yorumlar