Xperia Z4'ün Özellikleri Sızdırıldı!

Xperia Z4 serisi ve tabletinin nitelikleri hakkındaki yeni bilgiler ortaya çıktı. Xperia ailesine yeni katılacak olan Z4`ün serisi hakkındaki özellikler sızdırılmaya başlanıyor. Daha yeni Xperia Z3 ile tanışmışken zamanımızda ise Z4`ler ortaya çıkmaya başlıyor. Sony`in 6 ayda bir akıllı telefon yenilemesi görüşünden ötürü henüz Z3`leri eskitmiş sayılmayız.

Sony Xperia Z4
Sızdırılan bilgilere göre Xperia Z4 cihazlarında MicroSD, micro USB ve SIM yuvalarını koruyan contalı kapaklar bulunmuyor. Farklı bir tasarım ile karşımıza çıkması muhtemel olan akıllı telefon için en mühim soru contalı kapakta su geçirmezlik özelliği hala bulunacak mı? Bildiğiniz üzere Xperia Z3 tıpaları yardımıyla su geçirmezliğini koruyordu ancak Z4`te eğer bu tıpalar bulunmayacaksa su geçirmezlik özelliğini koruyup korumayacağı da kafaları karıştırıyor.

4GB RAM`li olması beklenen cihaz 64-bit Snapdragon™ 810 çipsetin Z4`şöhret tableti meselesinde olan iddialara baktığımızda 64-bit Qualcomm Snapdragon™ 810 işlemci bir Android tablet olarak karşımıza çıkmayı planlıyor.

Yorumlar