Score! World Goals İncelemesi

Merhaba arkadaşlar bugün inceleyeceğimiz bir öteki oyun Score! World Goals‘ dur. Oyun futbol tabanlı bir bulmaca oyunudur.
Score! World Goals
Score! World Goals
Şimdiye kadar atılmış 250’den fazla golü sizlere yine atma şansı sunan bir oyun. Futbolseverleri hem o eski günlere götürecek hem de onlara farklı bir futbol deneyimi sunan oyunlar arasından birisidir. Dünya kupaları, mahalli ligler, şampiyonlar ligi maçları ve aşırı daha fazlası üstünde atılan gollere ait gol pozisyonlarını baştan yaşayacağınız oyunda, fasıla paslar verecek, muz ortalar açacak, serbest vuruşlarda topu 90’a atacak, füze bunun gibi şutlar çekecek ve futbol becerilerinizi konuşturacaksınız.


Oyun arasında yer piyasa gol pozisyonlarını gerçeğine en yakın şekilde tamamlayarak kazanacağınız yıldızlar ve oyun parası sayesinde yeni bölümlerin klidini açabilir ve gollerinizi arka arkaya sıralamaya devam edebilirsiniz. Oyunun teknik detaylarına ati olursak mükemmel ses ve grafik efektlerine sahip bu oyunda bazı gol pozisyonları sizi biraz da olsa zorlayabilir. öyle bir durumla karşı karşıya kalmanız biçiminde sağ ve sol alt kısımlardaki yardımcı öğelerden yararlanabilirsiniz.

Yorumlar