Moto X+1'in Fiyatı Belirtildi

Motorola’nın en gizemli modeli olan ve X+1 adı ile çıkış yapmasını beklediğimiz modelin fiyatına dair bugün yeni sızıntılar ortaya çıktı. Ortaya çıkan görsele göre Moto G2′nin Brezilya fiyatı 999 ve Moto X+1′in fiyatı BRL 1,499 olacak. Tabi muhtemelen Brezilya parası cinsinde verilen rakamlar sizin de ilginizi çekmeyecektir. şayet dolar ve euro şekilde fiyatlandırma yapılacak olursa Moto G2′nin fiyatı $445/€340 olacak.  bununla birlikte cihazın Avrupa satış fiyatında ufak bir indirim olabileceğini de unutmamak gerekiyor.
Motorola Moto X+1
Öteki yandan merakla beklenen gizemli cihaz Moto X+1′in fiyatı ise $670/€505 olarak yansıyor. Yine aynı şekilde bu fiyat üzerinde de Avrupa satışında indirim olması söz konusu.  Brezilya da memleketimiz gibi tıpkı  vergileri çok tuttuğu için Brezilya fiyatı biraz yüksek bulunabilir.


Merakla beklenen cihazların her ikisi de önümüzdeki gün gerçekleştirilecek olan IFA etkinliği ile birlikte kameraların karşısına çıkacak ve böylece nihai fiyatı şekilde da net bir bilgiyi kısa zaman sonra paylaşabileceğiz.

Yorumlar