Google'ın Yeni Etkinliği 15 Eylül'de Olacak

Google bundan önceki en yakın tarihli konferansını 2 ay önce kadar yapmış ve birçok yeni ürün ve güncelleme ile Android kullanıcılarının karşısına gelmişti. Android L bir yana azami talep çeken konulardan birisi de düşük bütçeli cihazlarda kullanılması için hazırlanan yeni bir işletim sistemi Android One olmuştu. Google’ın sahnesinde şimdi biraz daha hareket görülüyor ve 15 Eylül tarihinde Google’ı yine sahne ışıklarının altında göreceğiz.
15 Eylül Google Etkinliği
Yeni yapılacak olan etkinliğin davetiyeleri dağıtılmaya başlanıyor dahi ve öyle görünüyor ki yeni etkinlikte Google bize hiç beklemediğimiz bir sürpriz yapabilir. Elbette birçok kaynağa göre asıl beklenen Google’ın Android One ile ilgili bir gelişmeyi etkinlikte sunması fakat daha önce de yaptığı gibi Google bizi ters köşe edip Android L’yi de sunabilir.
Her ihtimale karşı Google’ın yeni düzenlenecek olan konferansında bazı sürprizlerin bizi beklediği kesin. Mobil teknolojiler namına son derece hareketli geçireceğimiz bu ay içinde bakalım Google sahnesinde bizi ne gibi sürprizler bekliyor olacak.

Yorumlar