Samsung Galaxy Alpha AnTuTu Sonuçları Görüntülendi

Samsung tarafından üretilmesi beklenen ve sürekli şekilde meselesi için yeni bilgiler yayınlanan Samsung Galaxy Alpha sonunda tanıtıldı, tanıtılmasının üzerine konusu için yine tekrar yeni bilgiler yayınlanan Samsung Galaxy Alpha için benchmark sonuçları yayınlandı.

Samsung yönünden hile yapıldığı belirtilen sistem performans testleri üstünde iddiaları geçtiğimiz aylarda cevap veren Samsung AnTuTu üstünde herhangi bir hile yapılmadığını bunun uydurma olduğunu açıklamıştı.
Samsung Galaxy Alpha AnTuTu Sonuçları Görüntülendi
Samsung Galaxy Alpha
Sistemsel performans testleri üzerinde hile yapılmadığı belirtmesine rağmen o gün bugündür Android müşterilerini bir türlü inandıramayan Samsung Galaxy Alpha için bugün AnTuTu sonuçları yayınlandı ve kullanıcılar cihazın bu sonuçlarına yine şaşkınlık ile cevap verdi.

Sony bahane, Samsung şahane.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar arasında en fazla model şekilde gösterilen Sony Xperia Z2 bu testlerde epey bir aşağılarda kalıyor, bu nedenden dolayı Samsung sebebi ile hile yapıldığını belirten kullanıcılar cihazların AnTuTu testi yaparken işlemci benzeri cihazın ana birimlerinin son hızda çalıştığını normalde daha düşük performansta çalıştığını iddia ettiler.Sony bahane, Samsung şahane diyerek Samsung şirketini daha öncelikle eleştiren kullanıcılar Sony Xperia Z2 cihazının Samsung yönünden geçilemeyeceğini açıklamışlardı.

Sony Xperia Z2 bu gibi en kuvvetli Android telefon diyebileceğimiz ve kuvvet meselesi için LG G3 diyebileceğimiz modellerin önüne geçen Samsung Galaxy Alpha bakalım nasıl bir performans sunacak?


Samsung Galaxy Alpha AnTuTu Sonuçları Görüntülendi
Samsung Galaxy Alpha, AnTuTu Sonuçları

Yorumlar