Note 4 Kesin Olarak Görüntülendi

S serilerinden istediği sonuçları alamayan Samsung’un Note serilerinin satışları oldukça iyi gidiyor. Note serilerinin kaliteli olması ile beraber gözler bu sene duyurulması beklenen Samsung Galaxy Note 4’e çevrildi.

Eylül ayında IFA 14 etkinliklerinde tanıtılması beklenen Samsung Note 4’ün kutusu ve tasarımı görüldü. Note 4’e ait bulunduğu iddia edilen tasarımda Note serisinin çizgilerinin bozulmadığı gözlemlendi.
Samsung Galaxy Note 4
Paylaşılan görselin kesinliği bilinmese de zaten cihazın arka kısmına dair net bir bilgi göze çarpan olmuyor.

Tasarım kati olmasa da Note 4’ün minimum 5.5 inçlik bir QHD ekrana sahip olacağı kesinleşen bilgiler içinde Note 2 serisinde 2GB, Note 3 serisinde 3GB şekilde RAM’lerini arttıran Samsung Note 4’ü de büyük ihtimalle 4GB RAM ile birlikte getirecek. Samsung kendisine ait 64 bit Exynos 5433 güçlü işlemciyi kullanacak söylentileri de piyasada epey bir çok dolaşıyor.Oldukça başarılı bulduğum bir seri olan Note serisinin bu son modelinin tanıtılmasını ben de merakla bekliyorum. Minimum hafızası 32 GB olmayacaksa hiç sektöre çıkmasın fakat.
Samsung Galaxy Note 4
Samsung`un bu gün kutusu sızan phablet modelinin şimdi de ön ve arka yüzünün resimleri internete sızdı. Cihazın tasarımını net bir şekilde gözler önüne seren bu resimlere göre (eğer bu aygıt gerçekten Samsung Galaxy Note 4 ise) Samsung Galaxy Alpha gibi metal bir çerçeveye sahip. Cihazın şarj girişi Galaxy Note 3 ve Galaxy S5 bunun gibi USB 3.0 destekli. Cihazın arka panelinde kamera ve flaşın köşeleri daha bir sivrileşmiş. Cihazın hoparlör delikleri iPad Air`ı andırmış.

Yorumlar