Galaxy Note 4 Çok Yakında!

Samsung’un son olarak yayınladığı davetiyelerde üç Eylül’de gerçekleşecek Unpacked 2014 Episode 2 etkinliğinde yeni nesil Galaxy Note’un tanıtılacağı kesinleşti. Galaxy Note 4 tanıtım sonrası 5 Eylül’de başlayacak IFA Berlin etkinliğinde sahnelenecek ve pek çok fazla kullanıcı üst düzey akıllı telefonun etkinlik kapsamında deneme etme şansı yakalayacak.
Samsung Galaxy Note 4

Galaxy Note 4 için yayınlanan yeni bir rapor (belge) telefonun tanıtım ve satışa çıkma süreci konusu için detaylar aktarıyor. Söz konusu belgede tanıtım süreci ise 3-5 Eylül arası gösterilirken, satış işleminin başlayacağı tarih ise 15 Eylül olarak belirtiliyor.Galaxy Note 4’şöhret satış işlemi 15 Eylül tarihsel itibarı ile başlayacak ve 28 Eylül’e kadar sürecek. Güney Koreli üretici yeni amiral gemisi akıllı telefonu muhtemelen ilk olarak hususi pazarlarda satışa sunacak. iki haftalık süreçte ise telefon dünyanın birçok noktasında raflardaki yerini almış olacak.

Samsung’un  eylül ayı arasında iPhone 6’nın tanıtılacak olmasından dolayı Galaxy Note 4’ü mümkün olduğunda daha erken kullanıcılarla buluşturmak istendiği daha önceki kimi haberlerde de ortaya çıktı.

Yorumlar