Android Cihazınızı Gamepad Haline Getirmeniz Mümkün!

Android telefonunuzu gamepad`e çevirebilmek için pek çok ek apart bulunuyor. Hatta bu ek apartlar yardımı ile Android telefonunuzu adeta el konsoluna çevirebiliyorsunuz. Genel olarak gamepad fiyatlarının yüksek olduğunu düşünürsek (hesaplı olanlar 2 kullanımdan sonra bozuluyor onları saymıyorum dahi ) ve hatta gamepad kullanan kişi sayısının da çok fazla yüksek olduğu söylenemez.
Android Gamepad
Peki ya Android telefonunuzu herhangi bir ek apart kullanmadan gamepade çevirebildiğinizi söylesek?

GestureWorks Gameplay adlı uygulama telefonunuzu gamepade çeviriyor. şuan için bu uygulama sadece Android platformunda yer alıyor. Fakat muhtemelen ilerleyen zamanlarda iOS ve hatta Windows Phone arasında çıkacaktır. Uygulama her ne kadar bedava olsa da daha gelişmiş özellikler arıyorsanız 14.99 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

Genel olarak giriş seviyesi gamepadlerin fiyatlarının bile 15 dolardan çok olduğunu düşünürsek bu fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum. üstelik satın aldığımız gamepadi heryere yanımızda taşımak durumunda kalıyorduk. Fakat GestureWorks GamePlay adlı uygulama bu derttende bizi kurtarıyor. GestureWorks GamePlay`i satın almak için buraya tıklayın.

Yorumlar