Sony Xperia Z3 Geliyor

Japon telnoloji lideri Sony, oyun konsolları, televizyonlar ile gündeme olan bir firma olmasının yanı sıra tablet ve akıllı telefon pazarındada çok iyi yerlerde. Çok kısa bir süre içerisinde tanıttığı amiral gemizi Xperia Z2'nin ardından çok zaman geçmemişti ki yeni amiral gemisinide tanıttı.
Sony Xperia Z3
Firmanın yeni amiral gemisinin adı Sony Xperia Z3 olduğu sızdırılarak ilk olarak Xperia Z3 Compact ile yan yana görüntülendi. Sony, üst düzey cihazlarını yine üst düzey olarak mini haliyle biz kullanıcılara sunmuştu. Aynı zamanda Xperia Z3 için de aynı stratejiyi uygulamasını bekliyoruz. Her zaman ki gibi yeni amiral gemisi Zperia Z3'de de donanım üst seviyede olması bekleniliyor.


Qualcomm Snapdragon 801 yangasetine ve Android 4.4 KitKat işletim sistemine sahip bir cihaz olacağı belirlenmiş, fakat kesin bir resmi açıklama yok.

Bu Cihaz Saniyede 10.000 Adet Sattı

AnTuTu Benchmark'tan 37.169 puan almayı başara bilen Sony Xperia Z3, Eylül aylarında tanıtımının yapılması bekleniliyor. Bakalım tanıtım günü Sony Xperia Z3 için nasıl geçecek?

Yorumlar