İntel Güvencesiyle Mesajlaş

Akıllı telefonlarda artık sosyal medyadan sonra en çok mesajlaşma uygulamaları kullanılmaya başlanıldı. Milyonlarca kişi artık mesajlaşma uygulamaları kullanmakta. Bu uygulamalara örnek vermek gerekirse en popüler mesajlaşma uygulaması Whatshapp ve Facebook Mesanger diyebiliriz.  Sadece bunlar değil daha bir çok mesajşlaşma uygulaması var bunlar sadece en popüler iki uygulama. En sonunda İntel'de Pocket Avatars adında bir uygulama yaptı ve artık mesajlaşma uygulamalarının lideri olmayı düşünüyor.

İntel Güvencesiyle Mesajlaş
Pocket Avatars
Diğer uygulamalar gibi İntel'in uygulaması Pocket Avatars'da dam mesajlaşa bilmenin yanı sıra videolu sohbetde mevcut. Diğer uygulamalardan farkı ise kendi hareketli avatarınızı yapabiliyorsunuz. Uygulamada yer alan bir çok çizgi film karakteri ile seçtiğiniz bir karakteri cihazınızı ön kamerası kendinize göre farklı avatarlar hazırlayabilirsiniz.
Pocket Avatars uygulaması ile İntel'in yüz tanıma sistemine ne kadar önem verdiğini ve ne kadar yükseldiğini gösterilmek istenilmiş. Diğer mesajlaşma uygulamalara karşın daha farklı özellikler sunan Pocket Avatars, İntel'in yüz tanıma özelliğininde bir nevi tanıtımını yapıyor.

Yorumlar