Göz Alıcı İkon Temaları

Android sistemli bir cihazın en iyi yönü, sistemi istediğiniz şekilde şekillendirebilmenizdir. Bunun en iyi örneği ise android sistemine ait standart tema ve ikonlar yerine, üçüncü parti ürünler gelmesidir. Bu sayede android kullanıcısı iştediği şekilde sadece ekran görüntüsü olmamakla birlikte ikonlar, menüler ve genel tema gibi içerikleri tamamen kendine göre düzenleyebilir.
Size kullanmanızı tavsiye ettiğimiz, en iyi seviyede hazırlanmış bir kaç tane tema ve ikon var.

MIUI V5
Uzun yıllardır kullanılan MIUI düzernli olarak güncellemeler olup her geçen gün yenilenmekte. MIUI v5 şuan  piyasada android ikon temalarının önde gelenlerinden biridir.  Tema renkli ve göz alıcı renkleri ile diğerlerinden her zaman bir adım öne çıkmakta. Renkli ikolar oldukça detaylı ve kullanıcının ilgisini üstüne çekiyor.
Göz Alıcı İkon Temaları
MIUI V5 yüklü HTC One

Pop UI
Benzeri seçeneklerde öne çıkan bir başka ikon teması, Pop UI. Google Play üzerinden geçtiğimiz aylarda yoğun bir tepki almıştır. Daima güncellenen tasarımı, IOS 7 'yi anımsatmaktadır fakat IOS 7 ikolarından daha başarılı bir iş çıkarmışlar. Gayet başarılı ve göz alıcı renk seçenekleri ile uygulamalarınızı bulmanız çok kolay olacaktır. 655 ayrı ikona sahip uygulama, sık sık güncellenerek Google Play üzerinde sizleri beklemekte.
Göz Alıcı İkon Temaları
Pop UI yüklü android cihazımız
Flatro
Genellikle android ikonlar köşeli veya kendine has olarak tasarlanmmış ona benzer tasarımlar mevcuttur. Flatro bu standartların dışına çıkarak bam başka ve yeni bir tasarım sergileyerek bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Flatro'da her bir ikon yuvarlak ve düz olarak kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor.
Göz Alıcı İkon Temaları
Flatro yüklü android cihazımız

Yorumlar