Google Play'de Android Saat Kategorisi

Ülkemizde tam anlamıyla yerini alamasada Google Play üzerinde Android Wear'lı akıllı saatler, uygulama indirebilmek için bir kategori halinde yerini almayı başardı.  Google, Android Wear özel bir bölümde toplamaya başlanıldı bile. Android Wear için uygulamaların bu şekilde kategorilendirilmesinin ardından bir çok android uygulama geliştiricisinin dikkatini daha fazla çekti. İlerliyen günlerde daha fazla geliştiricinin bu kategoride uygulama sunacağını bekliyoruz.
Google Play'de Android Saat Kategorisi
Android Wear
Android saatler, Google Play'de yer alan kategorisi ile 1 milyardan fazla android ekosistemini sarmalamaya devam ediyor. Geliştirici konferansında yapılan tanıtımlar, mobil cihazlar ve akıllı saatler arasında benzersiz etkileşimi ortaya koyarak tüketicileri heycanlandırmıştı. Android L'den sonra akıllı saatlerde daha fazla ilgi olması bekleniliyor.
LG ve Samsung'a bakıldığında temelinde aynı olmasına rağmen, Moto 360 tasarımı ile birazda fark katıyor. Moto 360 ile ilgili hala gelişmeler sürdüğünden dolayı tam olarak gelişmeler hakkında bilgimiz yok. Android Wear'ın duyurulduğunda bir çok akıllı saatin geliştirildiğinide söylenmişti, bunlar LG, Samsung ve Motorola oldu şuan ise yeni akıllı saat üretmesi beklenilen firmalar HTC ve Asus oldu.

LG G Watch Satışa Sunuldu

Karşınızda Moto 360

Yorumlar