En İyi Kameraya Sahip Android Cihaz Hangisi ?

Eskiden kameralı bir teleefon ekstra bir özellikti şuan artık kamerasız telefon bile üretilmiyor neredeyse. Artık bir tane kamerada yetmeyip cihazların önünede kamera ekleniyor. Üstelik de her geçen gün daha da özellik eklenerek ve daha fazla çözünürlük sağlayarak yenileniyor. Android telefon alan kişilerde bir fotoğraf çekme alışkanlığı varsa o kişi için telefonun kameraası ve interneti her zaman önce gelir.

Kamera bakımında tercih edebileceğiniz iki android telefonu size önereceğiz. Bu cihazlar kamera bakımından en popüler ve en kullanışlı android telefonlardır.


En İyi Kameraya Sahip Android Cihaz Hangisi ?
Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy S4
13 MP kamerası ve 1080p ekranı ile daha canlı tonlarda resim çekebilecek ve cihazın bir çok özelliğinden de yararlanabileceksiniz. Gerçek anlamda tüm kamera fonksiyonlarına hakim olan professiyonel bir cihaz. Bu cihaz ile keskin kareler ve muhteşem kontrasta sahip kareler yakalayabilirsiniz.

En İyi Kameraya Sahip Android Cihaz Hangisi ?
HTC One
HTC One
Samsung Galaxy S4 ile kıyaslanıldığında bir kaç kusurunu görmezden gelirsek ideal bir akıllı telefon diyebiliriz.  Kamerasıda HTC cihazlarına göre gayet iyi  tasarlanmış. HTC One cihazında 4 MP kamerası UltraPixel ve LED flaş ile desteklenmiş. Kamerasının yanı sıra cihazdaki kamera ile ilgili uygulama ve özelliklerde çok kullanışlı görünmekte.

Yorumlar