En İyi Android Klavyeler

Artık neredeyse bir çok kişinin elinde akıllı telefonlar var ve her geçen gün aynı telefonları başkalarının elinde görmekten sıkıldık. Bu gibi durumda kalmamak içinse telefonunuz için bazı değişiklikler yapabilirsiniz örneğin bu konumuzda anlatacağımız gibi mesaj yazarken kullandığınız klavyenizi değiştirebilir veya göz alıcı ikon temaları yükleyebilirsiniz.

Android telefonlarınız ve tabletleriniz için klavyenizi değiştirmek istiyorsanız sizin için bu başlık altında en iyi android klavyelerden bir kaç tanesini sergileyeceğiz.

En İyi Android Klavyeler
Google Keyboard


Google Keyboard  -  Google Play  (ücretsiz)
Nexus cihazlarda otomatik olarak gelen bu güzel klavye uygulamasını Google Play'den indirerek  kolayca kullanabilirsiniz. Oldukça basit bir görünüme ve tasarıma sahip bir klavye uygulaması. Eski klavyenizden sıkıldıysanız ilk olarak denemenizi önerdiğimiz klavye uygulaması Google Klavye olacaktır.


En İyi Android Klavyeler
TouchPal X Keyboard

TouchPal X Keyboard  -  Google Play (ücretsiz)
İçerdiği çok sayıda özellikler ile kısa zaman içerisinde bir çok android kullanıcısının gözdesi olan bir klavye uygulamasıdır. Klavye uygulamasında semboller, rekamlar, sayılar ve smileyler çok sayıda kullanabilirsiniz bunun yanısıra sesli mesaj da gönderme imkanınız var. Kısa sesli mesajlar kayıt ederek karşınızdaki kişiye kolayca gönderebilirsiniz.


En İyi Android Klavyeler
Flesky


Flesky  -  Google Play (8,50TL)
Diğerlerinden farkı daha fazla ve ilginç özelliklere sahip olmasıdır. Kendine has yazılım desteğiyle kullanıcıların dikkatini daha fazla üzerine çekiyor. Gayet başarılı bir tasarımı sayesinde rahat yazmamıza yardımcı oluyor.

Yorumlar