Artık Pil Sıkıntısı Yaşamayacaksınız

Android cihazınızda pil ömrünü uzatmak ister misiniz?

Android temizleyici ve RAM arttırıcı şekilde geliştirilen Clean Master uygulaması, Android kullanıcılarının pil ve düşük performans derdine çözüm olmaktadır. KS Mobile ‘in geliştirdiği Clean Master, kolay olarak Android temizleyici ve RAM arttırıcı bir uygulamadır. Clean Master bununla birlikte önceden yükleyip sildiğiniz işlemlerden kalan kalıntı ve lüzumsuz dosyaları silmek üzere geliştirildi.

Artık Pil Sıkıntısı Yaşamayacaksınız
Android Pil Sorunu
Boşa giden RAM bölgesini size arka veriyor 

Dünyada 100 milyondan çok indirilen Clean Master, depolama alanınızı şişiren, geri planda çalışarak işinize yaramayan ve RAM kullanan uygulamaları, dosyaları sizin için bulup silerek, cihazınız rahatlatıyor. Böylelikle boşa giden RAM`lerinizi geri kazanıyorsunuz.


Pil ömrünüzü uzatıyor

Bilinenin tersine Android cihazlarda RAM temizlerken kapatılan uygulamalar geri planda bir daha açılır ve hem telefonu yorar hem de pilin daha hızlı bitmesine neden olur. Clean Master ile basit bir biçimde RAM kullanan arka plandaki uygulamaları kapatıp, temizleyebilir, lüzumsuz batarya kullanımından kurtularak pil ömrünüzü uzatabilirsiniz.

Bellek arttırma, görev sonlandırıcı özeliği ile oyun ve ya uygulamaların hızlarını arttırabilir, temizle özelliğiyle daha önceden sildiğiniz ya da kullanılmayan yalnızca hafızada yer işgal eden dosyaları silip telefonunuza hafıza açabilirsiniz. Temizle bölümü ile arama ve tarayıcı geçmişi benzeri kişisel bilgilerinizi silebilirsiniz.

KS Mobile ‘in geliştirdiği Clean Master`ı ücretsiz olarak buradan telefonunuza indirebilirsiniz.

Yorumlar