Android Jungle Heat Oyunu

Cep telefonunuzda ve tabletinizde küçük, sıkıcı oyunlardan bıktıysanız Jungle Heat tam size göre bir oyundur. Strateji ve zeka oyunu olan Jungle Heat’da başka oyuncularla savaşma imkanınız bulunur. devamlı aynı tip koş koş nereye kadar oyunları yerine güzel ve eğlenceli bir oyun olan Jungle Heat’da savaşa doyacaksınız. üstelik tamamı Türkçe ve tamamı  ücretsiz. Jungle Heat online strateji oyunlarını sevenler için cepten ve tabletten oynama fırsatı sunmaktadır.
Android Jungle Heat Oyunu
Jungle Heat
Oyuna başlarken size nasıl yapı yapacağınız ve saldıracağınız ile ilgili bir rehber oyun modu sunuluyor. Böylelikle oyuna başlarken bir yandan da oyunu öğrenirsiniz. Kaynak binaları, savunma binaları vb. binaların nasıl yapıldığını ve nasıl yerleştirildiğini gözlemleyebilirsiniz. Oyunda 2 ana kaynak olmak üzere üç çeşit kanak bulunmaktadır. Petrol ve altın metal iki ana kaynağı oluşturmakta. ilk seviyelerde bu binalardan yalnızca 2′şer tane yapma hakkınız bulunmakta, ilerleyen seviyelerde bu artmaktadır.Jungle Heat gerçek zamanlı çoklu oyunculu bir strateji oyunudur. Bu nedenle bir an önce kampınızı geliştirmeli, savunmanızı oluşturmalısınız. nedeni ise başka oyunculara saldırabileceğiniz bunun gibi onlarda size saldırabilir. şuan 1milyondan fazla indirme sayısı ile en iyi oyuncu olan oyunlardan bir tanesidir. üstelik bütün dünya üstünden oyuncularla savaşma imkanı sunulmaktadır.

Oyunda amaç kaynak toplamak, ormanın düşmanına karşı savaşarak görevleri bitirmek ve öteki oyunculara karşı kendinizi savunmaktır. Tabi öteki oyunculara saldırarak onlardan hammadde yağmalama şansınızda bulunur. tüm hadise sizin yeteneğiniz ve kabiliyetinize kalmıştır. Oyunun tam olarak parasız ve Türkçe olması zorlanmadan oyunu oynama şansı tanımaktadır.


Android Jungle Heat Oyunu
Jungle Heat oyununu, Google Play arayıcılığıyla indirebilirsiniz.

Yorumlar