Android Antivirüs Uygulamaları

Bundan önce kısaca android için antivirüs uygulamalarının yararından ve neden gerekli olduğundan bahsetmiştik. Bu konumuzda ise, antivirüs konusunu daha iyi bir şekilde açarak sizlere en iyi android antivirüs uygulamalarından incelemeler sunacağız. Antivirüs uygulamaları her ne kadar %100 garanti veremeseler bile çoğu android kullanıcının görmezden geldiği bu konuda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız bir antivirüs indirmeniz şart.
Android İçin Antivirüs Uygulamaları
Antivirüs Uygulamaları
Sizler için bir kaç tane antivirüs uygulamasını inceledik. İncelemesini yaptığımız uygulamar içerisinde bir tane antivirüs uygulaması yüklemenizi öneririz. 
CM Security
Google Play'de bir zamanlar en çok yüklenen ve bana göre yine de güzel bir antivirüs uygulamasıdır.  CM Security, Google Play üzerinde 3 milyondan azla kişi tarafından 5 yıldız almış ve beğenilmiştir. 200 milyonu aşkın kullanıcısı ile CM Security adlı android antivirüs uygulaması, hızlılığı ve tasarımı ile android kullanıcılarını etkilemiştir.
Android CM Security
CM Security

360 Security
Google Play üzerinde 6 milyon kez tavsiye edilen android antivirüs uygulaması, kullanıcı dostu yapısıyla ve basit arayüzüyle bir çok kişinin dikkatini çekiyor. Şuana kadar görülen android antivirüs uygulamarı içerinde en iyi tasarıma sahip uygulam diyebiliriz. 
Android 360 Security
360 Security

Avast Mobile Security
Windows PC kullanıcılarının çoğunun bildiği antivirüs programı Avast'ı android cihazlarınızda da kullanabilirsiniz. Avast Mobile Security, 7 milyon android kullanıcısı tarafından tavsiye edilmektedir.  WiFi tabanlı yazılım saldırılarına karşı tam koruma vaat eden uygulama ücretsiz olup bazı özellikler için yine de ücret istemekte.
Android Avast Mobile Security
Avast Mobile Security

Yorumlar