Akıllı Telefon Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Akıllı telefon alırken en önemli nokta, aldığınız cihazı ne yönde kullanacağınız hakkında olmalıdır. Nasıl yani ? diyecek olursanız aldığınız cihazı iş içinmi yoksa oyun içinmi olduğunu iyi belirlemeniz gerekmekte. Bu sayede performansına göre en ekonomik olan cihazı seçmiş olursunuz. Ancak bir konu var ki cihazınızı ne için kullanıcak olsanız bile en önemli unsur olarak şarj en önemlisidir. Günümüzde akıllı telefonların işlevlerini göz önünde bulundurursak  en önemli sıkıntımız şarjdır.
Akıllı Telefon Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Akılı Telefon Alırken Dikkat
Akıllı telefon alan kişilerin direk olarak işletim sistemine bakılarak genelde alınmakta.  Öte yandan kullanıcılar işletim sisteminin şarj sürelerine göre de bakılması gerekilir. Bu noktada şarj sürelerine bakılarak daha çok Android cihazlar tercih edilirken, ikinci sırada ise Windows işletim sistmeine sahip cihazlar daha fazla satılmakta.
Akıllı telefon alırken en çok dikkat edilen özelliklerden biri ise kolay kullanım olmasıdır. Kolay kullanım bakımından da en çok tercih edilen cihazlar ise IOS oluyor ve diğer işletim sistemlerine sahip cihazları geride bırakmayı başarıyor.

Android Dosya Gizleme !

Yorumlar