Yüz Değiştirici - Face Changer

Yüz değiştirici fotoğraflardaki yüzleri kolayca değiştirmenizi sağlar. Bu uygulamayı kendi yüzünüzü, Facebook arkadaşlarınızın veya internetten bulduğunuz herhangi bir fotoğraftaki yüzü değiştirmek için kullanın.
Hemen komik resimler ve karikatürler yaratın ve bunları paylaşın.
Ana özellikler:
* Dağıtma aracı: Yüzleri inceltin veya genişletin; gözleri veya burnu büyütün. Kulakları sivriltin veya kocaman yapın. Çeneyi uzatın veya bastırın. Ağzın köşelerinden çekerek fotoğraftaki konuyu gülümsetin veya somurtun. Yüz Efektleri, Beni Karikatürize Et veya Fotoğrafı Çarpıt uygulamalarına benzer.
* Çizim aracı: Resmin üzerinde çizim yapın. Renklendirin ve farklı boya seçeneklerinden birini kullanın. 
* Zum aracı: Küçük alanlarda daha iyi kontrol sahibi olmak için panlama ve zumlama yapın.
* Nesne aracı: Fotoğrafın üzerine bir nesne yapıştırın. Uygulama birçok nesne seçeneğiyle birlikte gelir: Gözlük, farklı göz renkleri, komik burunlar, ağızlar, sakallar, yaralar, sivilceler ve diğer pek çok nesne. Farklı kel kafa seçenekleriyle resmi dazlak yapın. Tıpkı Bald Booth uygulamasında olduğu gibi ancak daha pürüzsüz şekilde ve daha fazla seçenek kullanarak.
* Geri al ve yenile yapın.
* E-posta, Facebook, Twitter ve cihazınızda yüklü diğer görüntü paylaşma hizmetlerinden biriyle paylaşın.
* Değiştirdiğiniz fotoğrafı galerinize kaydedin.
Görüntü kaynakları:
* Galeriden bir fotoğraf açın.
* Uygulama içinde yer alan kamerayla bir fotoğraf çekin ve anında değiştirin.
* Uygulama içinde Google veya Bing üzerinden görüntü araması yapın ve bulduğunuz resimleri değiştirin. Bu özelliği kullanarak ünlülerin yüzlerini değiştirmek çok kolaydır.
* Facebook arkadaşlarınızın görüntülerini, resimlerini ve fotoğraflarını değiştirin.
anahtar kelimeler: yüzleri değiştir, çarpıtma filtresi, görüntüyü bozma, fotoğrafı çarpıt, görüntü efektleri, yüz efektleri

Uygulama ile ilgili görseller:Yorumlar