Temple Run 2 indir


android-temple-run-2
Değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda sizlere Temle Run 2 Android oyunu hakkında bilgiler sunacağız. Biiyoruz aslında Temple Run ile ilgili bilgi vermeye pekte gerek yok zira milyonlarca oyuncusu olan bir oyun. Mutlaka hepimiz az çok oyun hakkında bilgi sahibiyiz. Biz yinede formaliteden biraz bilgi verelim Android Temple Run oyunu hakkında.
İlk versiyonu ile 100.000.000 indirilme rekorunu yakalayan bu profesyonel oyun 2. sürümü ilede 170.000.000 kullanıcı potansiyeline ulaşmış durumda. Tüm dünya ülkelerindeki android işletim sistemli cihaz kullanan kişilerin favorisi olan bu oyunun ücretsiz olmasıda diğer güzel yanı olsa gerek.
Oyundan kısaca bahsetmek gerekirse; bir mağarada yaratıklarla karşılaşan bir insanın tek kaçış yolundan hızla ilerlemesini konu alan bir oyundur. Kaçış yolu tek ve oldukça tehlikeli engeller ile doludur. Yol üzerinde altınları toplayarak karakterinizi güçlendirebilir ve sürprik ekipmanlara sahip olabilirsiniz. Yine yol üstünde karşılaşacağınız yeşil renkteki elmas size can verecektir.
Androşd Temple Run 2 Oyunu Tanıtım Videosu;
Oyunu alttaki indirme resmine tıklayarak Google Play Store üzerinden ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.


Yorumlar