Tatlı Aşk Temalar HDÜcretsiz Sweet Love Temalar HD uygulamasıdünyadagüzellik bir Süper Canlı duvar kağıdı koleksiyonu. Sweet Love Temalar HD en güzel resimleri ile homescreen kişiselleştirin ve telefonunuz daha ilginç hale getirmek .
KULLANIMI : Ana Sayfa - > Uzun Basın - > Duvar Kağıtları - > Canlı duvar kağıdı .
Sweet Love Temalar HDgörüntüleri izlerken tadını çıkarın . Ekran boyutuna ayarlanır Birçok güzel fotoğraflar .
Bu Sweet Love Temalar HD aşık etmek kolaydır. Nerede olursanız olun bu plan kullanarak Sweet Love Temalar HD her zaman seninle olacak .
Duvar kağıtları app Özellikleri:
- 100 HD Süper Resimler.
- Süper HD Canlı Duvar Kağıtları.
- Çevrimdışı Works - bir kez indirdikten sonra herhangi bir internet bağlantısı gereklidir .
- SD ve Uygulaması 2 SD kart desteği Varsayılan kurulum .
- Sen SD tüm görüntüleri kaydedebilirsiniz.
- Facebook, Twitter , Vkontakte Easy payı uygulaması , bluetooth ile göndermek , Dropbox ve daha fazla tasarruf , gmail ile göndermek .
- Ücretsiz ve her zaman olacaktır .
- Kolay kullanım - kolay indirmek için .
Bu ücretsiz uygulama bildirim tepsisinde reklamlar içerebilir ve masaüstünüzde internet kısayolları yaratabilir . Kısayol simgeleri Bu uygulamayı hiçbir etkisi ile silinebilir. Eğer bildirim (ler ) almayı durdurmak istiyorsanız , http://www.airpush.com/optout gidin lütfen . Banner reklamlar (varsa ) , kaldırılamaz .

 Sweet Love Temalar HD , eğlenceli , fotoğraf, resim , resimler , ekran görüntüleri , yerler, çiçekler, doğa , rüyalar , fantastik , resim , fan uygulaması , güzel , canlı , müthiş görüntü, canlı duvar kağıdı , slayt , LWP .

Yorumlar