Swat End War indirandroid-swat-end-war
Oyunumuz, bir çeşit savaş oyunudur. Oyunun konusu, özel olarak terör ile mücadele için yetiştirilen SWAT timlerinin savaşı sonlandırmak üzere bu teröristleri öldürmesidir. Teröristlerden kurtulabilmeleri için bu timlerin, onlara verilecek olan tüm görevleri, yönlendirmeleri layıkıyla yerine getirmeleri gerekmektedir.
Android Oyunlar arasında en gerçekçi görselliklere sahip olan oyunlar arasında sayabileceğimiz, Swat End War oyununda, kimi bölümleri geçebilmek için özel olarak tasarlanan silahlara ihtiyacınız bulunmaktadır. Oyun içerisinde bonuslarınızı kullanarak bu silahlara sahip olabilmektesiniz.
Android SWAT END WAR Savaş oyununun bazı özellikleri;
Yeni ve güçlü silahlar,
Gerçekçi efektler, sesler ve muhteşem sahneler,
Yeni koleksiyon ile daha iyi geliştirme olanakları.
Oyunun tüm bu özellikleri sayesinde kendinizi gerçek bir savaş meydanında hissedeceksiniz. Aynı aksiyonu, aynı macera ve heyecanı yaşayacaksınız. Ayrıca oyun içerisinde kendinizi savunmak amacı ile yeni geliştirilmiş roketatarlar, nükleerler, makineli tüfeklerde kullanabilirsiniz. Oyunun sürükleyiciliğine kendinizi kaptırmamanız imkansız diyebiliriz. Oyunda farklı etaplara geçmeniz mümkün olmakta ve her bir etapta sizleri farklı maceralar beklemekte.
Android Swat End War Oyunu Ekran Görüntüleri;
android-swat-end-war-2
android-swat-end-war-3
android-swat-end-war-4
android-swat-end-war-5
Bu oyunun heyecanını yaşamak istiyor iseniz, Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorumlar