ManuGanu İndir


Alper SARIKAYA adında Türk bir programcı tarafından geliştirilmiştir. Android’ in yeni fenomeni olmak için emin adımlarla ilerliyor. Oyunumuzun adı MANUGANU.
Oyunda amacımız koşabildiğimiz kadar koşmak.  Birbirinden farklı bölümler var. Bölümleri atladıkça aksiyon ve zorlukta aynı oranda artıyor. Yana doğru ilerleyerek oynadığımız bu koşma oyununda durma özelliği de mevcut.  3 boyutlu ve mükemmel grafiklere sahip olması bu oyunu farklı kılıyor. Karakterimiz MANUGANU’ nun çok farklı bir tarzı var. Sanki biraz Kızılderili‘ leri anımsatıyor.
Başlarken 3 can ile başlıyoruz. Yani 3 kere yanma hakkımız var. Bölümde bulunan yıldızları toplayarak ekstra puan kazanıyorsunuz. Bu koşma oyununda sadece koşmakla yetinmiyoruz. Duvardan duvara zıplayarak kendimizi farklı bir yola atabiliyoruz. Veya uzunca bir buz kümesinin üzerinden süzülerek rahat bir şekilde geçebiliyoruz. Bölümlerde bulunan iplerden tutunarak veya kayarak aşağıya inebiliyoruz. Gerektiğinde tırmanma moduna geçerek aksiyon patlaması yaşatabiliyor.
Oyunun müzikleri Tolga YURDABAK tarafından yapılmıştır. Gerçektende çok hoş müzikleri bulunmaktadır. Bir Türk tarafından geliştirilen bu oyun elbette ki bizleri çok guruldandırdı. Alper SARIKAYA yaptığı bir açıklamada yeni bölümlerin geleceğini duyurdu.

ManuGanu Oyunundan Görseller ;
ManuGanu Oyunu Videsu ;Yorumlar

  1. Bu oyunu ben oynadım güzel ama yeni bölümler çıkacak mı ?

    YanıtlaSil
  2. Veysel YÖRÜKOĞLU8 Haziran 2013 11:49

    Gerçekten kaliteli ve güzel

    YanıtlaSil

Yorum Gönder