Launcher 8 Teması

Akıllı telefonunuzun tamamen Windows Phone 8 gibi görünmesini sağlayın!Zaman geçtikçe Android cihazımızın arayüzünden sıkılıp farklı alternatiflere yönelebiliyoruz. Bu launcher uygulaması ile akıllı telefonunuza Windows Phone 8arayüzünü entegre ederek göz kamaştırıcı bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Launcher 8 uygulamasını cihazınıza kurup aktif duruma getirdiğinizde ana ekran ve uygulama listesi görünümü tamamen değişiyor. Bu farklı arayüzün renklerini ayarlar menüsüne girerek dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Tüm bunların dışında, cevapsız çağrılar, SMS sayacı ve takvim öğeleri gibi bilgiler, cihazınızı açtığınız an karşınıza gelenrenkli ekranda sizi karşılıyor.

NOT: Uygulamayı ilk defa çalıştırdığınızda Google sunucularından bir defaya mahsus olmak üzere 5 Mb. boyutundaki ikon pakedi indirilecektir. Wifi ağa bağlı değilseniz bu paket otomatik olarak yüklenmez. Eğer işlem için mobil internet paketinizin kullanılmasını isterseniz "Enable Mobil" seçeneği ile indirme işlemini başlatabilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın.

Yorumlar