Jetpack Joyride Android Oyunu


Android oyun platformunu kasıp kavuran Jetpack Joyride çılgınlığına merhaba deyin!Fruit Ninja oyunundan sonra HALFBRİCK adlı ünlü oyun şirketi Fruit Ninja’dan sonra Jetpack Joyride ile ses getirmeyi başardı.Eğlencenin dibine vuracağınız bu oyunda kahramanımızı engelleri aşarak olabildiğince ileriye götürmeye çalışıyoruz.Oyun tek bir amaç doğrultusunda olmasın diye görevler,level sistemi ve market sistemi ile de iyice geliştirilmiş.Zaman öldürmek adına bir numara olarak gösterilen Jetpack Joyride Google Play Store’da oldukça büyük bir kitleye sahip.Kullanıcı yorumları doğrultusunda 5 yıldızı tam anlamıyla hak eden bu eğlence dolu oyunu hep beraber inceleyelim.
Google Play Store’dan herhangi bir ücret ödemeden Jetpacj Joyride’ı indiriyoruz.Oyunu indirip açtıktan sonra oyun arka planında oyun içi bir görüntü kullanılmış ve oyuna başlamak için ekrana dokunmanız yeterli.Oyuna başlamadan önce sol süt köşede bulunan menü ikonuna tıklayarak 5 ayrı bölüme ayrılmış oyun menüsünü ayrı ayrı inceleyelim.
The Stash
Oyunun asıl menüsü tam anlamıyla burası.The Stash’a girer girmez resimlerle desteklenmiş oyun grafiklerinde 8 ayrı buton karşılıyor bizi.Bu 8 ayrı butonda çok önemli olduğu için teker teker açıklamalarını verelim.
Clothing:Kahramanımıza görsel açıdan daha iyi bir görüntü kazandırmak için clothing bölümünden alışveriş yapabilirsiniz.Bu bölümde giysilerden yanı sıra çeşitli şapka ve maskeler sizleri bekliyor olacak.
Jetpacks:Uçmanıza yarayan jetpack’leri buradan satın alabilirsiniz.Görsel açıdan etki edecek olan jetpack’ler sırtınızda hoş duracak ve kendi sesleri ile diğer jetpackleri denemekte sizleri teşvik edecek.
Vehicle Upgrades:Oyun içinde bulunan araçları buradan geliştirebilirsiniz.
Utilities:Slot Machine yani Slot Makinesinde kazanacağınız çeşitli oyun içi ekstraları buradan satın alabilirsiniz.
Gadgets:Karakterinize özel güç veren gadgets’ları buradan satın alabilirsiniz.
My Profile:Level’ınızı ve genel istatistiklerinizi bu bölümden inceleyebilirsiniz.
Achievements:Oyun içi kazanacağınız kupalar burada.Bu kupalar sizlere bonuslar da kazandıracak.
Get Coins:Oyun içi topladığınız coins size yeterli gelmiyorsa buradan satın alabilirsiniz.
Missions
Oyun içi görevleri buradan göreceksiniz.Bu görevler sizlere yıldız kazandıracak.Yıldızlar sayesinde level atlayacaksınız.
Credits
Oyun geliştirici ve yardımcılarını kısacası oyunun yapımında emeği geçenleri burada kayan yazı halinde görebilirsiniz.
News
Oyun içi yenilikleri buradan takip edebilirsiniz.
Quit
Oyundan çıkış yapmak için bu butona dokunmanız yeterli.Bu buton sayesinde oyun arka planda çalışmayacak.
Oynanış adına da oldukça kolay olan Jetpack Joyride’ı oynamak için engellerden korunup en ileriye gitmeniz gerekmekte.Engellerden korunmak için Jetpack sayesinde uçacaksınız.Uçmak için ekrana dokunmanız yeterli olacak.Oyun içinde toplayacağınız coins’lerin yanı sıra vehicles ile farklı özellikteki araçları kullanabilecek ve tokens ile de oyun sonrası ekranda belirlenecek olan Slot makinesini oynamak için hak kazanacaksınız.Zaman öldürmek adına alanında en iyilerden olan Jetpack Joyride’ı denemekte fayda var.Yorumlar

  1. Eskiden bu oyunu çok oynardım güzel ve eğlenceli bir oyun herkese öneririm.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder