ibb trafik androidibb trafik android artık trafik çilesinden birazda olsa kurtulmanın zamanı gelmedi mi ? tabi ki geldi.
ibb trafik şubeden cep telefonlarımıza güzel bir uygulama geldi. İnternet olan her yerden yolun durumunu anlık olarak sorunsuz bir şekilde görebileceğiz ona göre trafik nerede yoğun nerede sakin demektense direk uygulamamıza bakıp yola çıkmak daha kolay .
Bu uygulama ile Android kullanıcıları İBB Cep Trafik’in diğer versiyonlarında olduğu gibi trafik görüntülerini canlı izleyebilir ve trafik ölçüm sensörleri ile hazırlanan Trafik Yoğunluk Haritası’ndan yol durum bilgilerini alabilirler. Anlık kaza ve yol durumunu etkileyen bilgiler uygulamada bulunan duyurular modülü üzerinden görülebilir, bununla birlikte İstanbul içerisinde seçilen iki nokta arasındaki tahmini seyahat süresi de görülebilmekte, istenirse bir alarm kurulup belirlenen güzergahdaki seyahat süresi belirli bir değere geldiğinde (örneğin 20 dk) otomatik olarak uygulamanın sesli uyarı vermesi sağlanabilmektedir.


ibb trafik android .apk indirmek için alttaki resme tıklayınız.

Yorumlar