En Yakın ATM Android UygulamasıBKM (Bankalararası Kart Merkezi) tarafından Pozitron firması aracılığıyla hazırlanan bu uygulama ile iki adımda bulunduğunuz bölgedeki tüm ATM / Banka şubelerini Google Maps destekli haritada kolayca bulabilirsiniz.


Programın Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki arayüzü bulunmakta. Böylece hem yerli hem de yabancı turistler için faydalı bir program olduğu görülüyor.

Programın basit ve sade tasarımı, kullanım kolaylığı sağlıyor. Açılışdaki My Location / Konumum ile Google Maps üzerinden konumunuzu görüntüleyebilir ve en yakınınızdaki şube ve ATM’leri görebilirsiniz. Search / Arama butonu ile dilediğiniz şehir ya da ilçeyi seçerek aramanızı gerçekleştirebilir, Banks In Region / Çevredeki Bankalar tuşu ile ekran üzerinde görüntülenen alandaki tüm banka şube ve ATM’lerini görebilirsiniz.

Google PlayStore’daki ilk 500 ücretsiz uygulama arasında sıralamaya dahil edilmemesinin, BKM (Bankalararası Kart Merkezi)’nin reklam eksikliğine bağlıyoruz. Özellikle son yıllardaki banka kartı kullanma alışkanlığının kazandırılmasına yönelik reklam kampanyalarındaki başarının, android uygulamasına da sıçramasını, en azından yeni reklamlarında android uygulamalarına da yer verilmesini umuyoruz.

En Yakın ATM Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız.
Link Kaldırılmıştır

Yorumlar