Android Telefonlarda “Root”un ÖnemiAndroid işletim sistemli akıllı telefonlarda, sistem üzerinde tam olarak kontrol sağlamak için root gereklidir. Android sistemlerde sistemi düzenleme, ram temizleme, orjinal romlardan farklı modlar içeren romlar yükleme vb işlemler için mutlaka root olmanız gerekmektedir.
Android sistem üzerinde her türlü değişikliği yapmanıza imkan tanıyan root, acemi kullanıcılar için önerilmemektedir. Android işletim sistemli akıllı telefonlarda root işlemi sonradan yapılmaktadır, orjinal rom yüklü olan telefonlarda root yetkisi yoktur ve çeşitli işlemler gerçekleştirerek root yetkisine kavuşursunuz.
Rooting yaptığınız yani rootladığınız Android sistemli cihaz üzerindeki yazılımları düzenleyebilir, gereksiz programlardan kurtulabilir ve cihazın bütün niteliklerini düzenleyebilirsiniz.

İlgili Aramalar: android,android root yapma programı,çin malı tablet root,android tablet root atma,çin android root yapma,android root,cinli tabletler root,çin malı samsung s3 ram temizleme,çin malı root yapma programı,çin malı root atma programı

Yorumlar

Yorum Gönder