Öğrenciler için Eodev.com Uygulaması Google Play MağazasındaTürkiye’de Brainly.com sosyal öğrenim servisini Eodev.com servisi temsil etmektedir. Sitenin amacı sadece bilgi değişimi için fırsatlar yaratmak değil aynı zamanda derslere çalışırken birbirlerine yardım etmeyi sağlayacak etkili motivasyonu oluşturmak 
ve bu alanda yarıştırmayı da hedefler. Bu sosyal ağların kombinasyonu ve oyunlaştırma sayesinde kullanıcılar bilgilerini kolay, eğlenceli ve etkili bir yol ile paylaşabilirler.Bu mobil uygulama ne yapmamıza olanak sağlıyor? Sorularınızı veya cevaplarınızı bilgisayara bağlı kalmadan ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla bu uygulama sayesinde iletişime geçebilir ve yeni kişiler ile arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Uygulama ve özellikleri tamamen ücretsizdir. Genel amacı kullanıcıların yer ve zaman kavramına sıkışmadan aktif olarak site kullanımına katılmaları için motivasyon oluşturmaktır.

Bu mobil uygulama ne yapmamıza olanak sağlıyor? Sorularınızı veya cevaplarınızı bilgisayara bağlı kalmadan ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla bu uygulama sayesinde iletişime geçebilir ve yeni kişiler ile arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Uygulama ve özellikleri tamamen ücretsizdir. Genel amacı kullanıcıların yer ve zaman kavramına sıkışmadan aktif olarak site kullanımına katılmaları için motivasyon oluşturmaktır.

Uygulamanın Google Play Bağlantısı

Yorumlar